سرند طرح بوهرینگر
سرند ویبره ای
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه صنعتی کوه سنگ شکن می باشد
گروه صنعتی کوه سنگ شکن           موبایل : 09121954099 - 09123646721           تلفن وفاکس : 02623642391           آدرس: شهریار - جاده کهنز - بعدازچهاراه صباشهر - خیابان فاخررنگ - پلاک6
سرند به منظور جداسازی مواد به سایزهای مختلف برای مراحل بعدی فرایند با مرحله پایانی مورد استفاده قرار می گیرد و به طور گسترده در استخراج معادن ،دارو سازی، ساینده های شیمیایی و مصالح ساختمانی و صنعتی استفاده می شود

  اصول ساختاری :

   سرند دستگاهی است که باحرکت دایره ای می لرزد ودرآن می توان اندازه نیرو را میزان نمود.خط غربال گری مواد طولانی است بنابراین یک سرند چند منظوره می تواند امکان انجام انواع عملیات پاکیزه سازی وجداسازی را با راندمان بالا در معادن صنعتی به خصوص معادن سنگ فراهم سازد.

یک موتور الکتریکی می تواند در سمت چپ یاراست دستگاه نصب شود و شما می توانید به منظوراستفاده هرچه آسان تر هنگام سفارش مکان آن را تعیین کنید.

سرند به طور عمده از جعبه غربال دستگاههای حمایت کننده خروجی لرزاننده وابزارهای انتقال تشکیل شده است. و بدنه دستگاه به منظور جداکردن مواد دایره ای حرکت می کند. نیروی محرک توسط تعدیل کردن وزن بلوک ها ومیله های مختلف المرکز تغییر می کند و به این وسیله می تواند دامنه نیرو را تغییرداد. یاتاقان دستگاه توسط گریس روغن کاری می شود.

 ویژگی ها: 

   استفاده از بلوک های مختلف المرکز برای تولید نیروی محرکه قوی

   به دلیل اینکه بدنه اصلی ونورد میانی بوسیله یک پیچ پر قدرت به هم متصل شده اند لذا دستگاه دارای

ساختاری آسان است

 

فرکانس بالا، طول عمر طولانی و قابلیت انتقال زیاد

   

 ویژگیهای برتر دستگاه سرند ساخت گروه صنعتی کوه سنگ شکن :

    

 

   

   

نگه داری آسان وعملکرد مطمئن
صدای کم وساختار مستحکم
نیروی لرزانندگی قوی
دوام وکارایی بالا
          
    سـرنـد
تولید قطعات تراشکاری
مـشــاوره
طرح کلی چند تأسیسـات
ارتباط بـا مـا
                               
تولیدات
نقشه سایت